Kapat

Maltepe Direksiyon Dersi

Rahat ve güvenli bir şekilde araç kullanmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken çok fazla nokta bulunmaktadır. Trafik kuralları ve araç hakkında bilgi sahibi olmak bunların başında gelmektedir. Bunlara ek olarak stres oluşturmadan rahat şekilde araç kullanmak da bu noktaların arasında yer alır. Bütün bu noktaları en iyi şekilde gerçekleştirerek sorunsuz araç kullanmak isteyenler mutlaka özel ders almalıdır. Maltepe direksiyon dersi, kendinizi eksik gördüğünüz tüm konular ile ilgili olarak sizlere eğitim vermektedir. Trafik kuralları hakkında bilgi sahibi olmak ve sürüş tecrübesi kazanmak için uzman eğitmenlerimiz ile özel eğitim alabilirsiniz. Trafik içerisinde özel güvenlik donanımına sahip araçlar ile alacağınız eğitimde kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

İstediğiniz Türde Araç İle Eğitim

Maltepe direksiyon dersi için istediğiniz türde araç seçebilirsiniz. Günümüzde ehliyet türleri farklı türlerde araçlar için sunulmaktadır. Bunun yanı sıra geçtiğimiz yıllarda yapılan değişiklik ile otomatik vites araçlar kullanılarak da ehliyet sınavı yapılabilmektedir. Bu durum düşünüldüğünde manuel ya da otomatik vites araçlar ile eğitim almak isteyenler için istedikleri araçlar eğitimde hazırlanmaktadır. Son yıllarda otomatik vites araçların yoğun olarak kullanıldığı görülmektedir. İnsanlar yola daha fazla yoğunlaşabilmek için bu tarz araçları tercih etmektedir. Bu nokta düşünüldüğünde ehliyet sınavlarında bu şekilde değişiklik yapılması normaldir. Ancak bu sınavlara yönelik olarak verilen özel dersler ile bu sınavların rahat şekilde geçmesi sağlanabilir. Hem sürüş bilgilerine sahip olmak hem de aracı tanımak açısından bu eğitimler büyük önem taşımaktadır. Güvenlik donanımına sahip özel araçlar ve uzman eğitmenler bu amaçla eğitimler vermektedir.

Yoğun Trafikte Sürüş Eğitimi

Maltepe direksiyon dersi özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayanlar için özel dersler vermektedir. Yoğun olan ve akan trafikte araç kullanmak bilgi ve tecrübe unsurlarını bir arada gerektirir. Tecrübe sahibi olmayan kişiler stres olarak bu yoğun yerlerde araç kullanmaktan korkmaktadır. Yoğun trafikte sunulan eğitimleri alarak hem bilgi sahibi olmak hem de korkuları atmak mümkün olmaktadır. Sürüş anında yanlışlarınız ya da eksik yaptığınız konular hakkında bilgi verilerek doğru yapmanız sağlanır.

Özel Direksiyon Dersi:

Maltepe bölgesi trafik ve nüfusuyla ön planda olan bir ilçemizdir. Bizde bu bölgedeki insanlarımızı düşünerek direksiyon eğitimi hizmetini bu bölgede yaşayanlara da sunuyoruz. Hiç düşünmeden trafiğe adapte olan bir sürücü olmak için sizleri Maltepe'nin dar sokakları sahil yolları ve yukarı doğru geldiğimizde tepeleri ve ayazmaları da dahil bu bölgelerde trafik kuralları dahilinde güvenli sürüş yöntemleriyle sizleri en donanımlı şekilde hazırlıyoruz. Nasıl kullanırım diye sormayın kendinize bende kullanırım, yapabilirim diye motive edin kendinizi. Maltepe ve çevresi sizlere zor karmaşık ve çok rampalı (yokuş) gelebilir. İstanbul'un güzide semtlerinden olan Maltepe bölgesi trafikte araç kullanmayı öğrenenler için aslında çok uygun bir alandır. İçinde bulunan minibüs caddesi diye adlandırdığımız birçoğumuzun korkulu rüyası olan bu yolda sizleri trafiğe en iyi ve en güvenli şekilde hazırlıyoruz. Artık aracımı Maltepe'de ve minibüs caddesinde nasıl kullanırım diye düşünmeyin. Minübüslerden korkmadan, Taksicilere bulaşmadan trafiği aksatmadan araç kullanmayı en güzel ve en iyi şekilde öğrenip günlük aktivitelerinizi aksatmadan yapabileceksiniz...

BİLGİ VE RANDEVU İÇİN: 0 532 551 22 93 - 0 541 977 05 08

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim

  • İzzet Paşa Mah. Yeni Yol Cad. No:14 Balcı İş Hanı Kat : 2 D-3/4 Şişli / İstanbul
  • Hafta İçi
    09:00 - 18:00