Kapat

Elif Suadiye

 

Daha önce hiç araç kullanmadığım için trafiğe çıkmaktan korkuyordum ve tedirgindim. Ama bu sorunu çözmem gerekiyordu,araştırmalarım sonunda Direksiyon geliştirme merkezini tercih ettim ve Engin hocayla derslere başladık. İyi kide Engin hoca ile çalışma şansım oldu kendin den emin tavırları bu işe hakim olması beni çok motive etti ve dersler çok öğretici geçti ve şu an kendi aracımla özgürce aracımı kullanabiliyorum. Benim gibi bu durumda olanlara engin hocayı tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 
 

 

SEMRA U.

 

Merhaba Arkadaşlar,

Bu yazıyı, bugün  ilk defa trafiğe tek başıma çıkmanın sevinciyle Engin hocama teşekkür etmek için yazıyorum.

İlk öncelikle, eğer gerçekten tekrar tekrar bir hoca arayışı içine girmek istemiyorsanız, doğru adrestesiniz.. Bundan bir kaç sene internetten gene bir hoca bulmuştum, ama sadece iki gün ders almıştım. Engin hoca’dan sonra anladım ki; ders alacağın hoca çok çok önemli.. Hocanın anlayışlı olması, kendinizi onun yanında rahat etmeniz çoook önemli.. Çünkü; zaten hepimiz üzerimizde trafiğe çıkmanın stresini yaşıyoruz, bir de yanımızda ciddi ciddi oturan, sağ şeride geç - sol şeride geç gibi talimatlardan öte gitmeyen bir hoca olunca stresimiz ikiye katlanıyor. Engin hoca gerçekten işinde profesyonal ve kendinizi onun yanında arkadaşınızdan ders alıyor gibi çok rahat hissediyorsunuz, kasılmıyorsunuz.. Ben ders alırken müziğimi de dinledim, rahatlatması açısından çikolatımı da yedim. Bazen sohbet ederken araba kullandığımı bile unuttum.. 

Engin hocam gerçekten çok teşekkürler.. Dersler çok zevkliydi, sen çok anlayışlıydın, arkadaşım gibiydin.. Bütün öğrettiklerini uyguluyorum.. Bu arada, doğru seçim yaptığım için kendimi de tebrik ediyorum.

Hoşçakalın!!!

  
 

 

Zehra Müge Kuşka

 

Zehra müge kuşka

22 Mayıs Çar 15:28

Engin Hoca her şeyden önce insanın psikolojisinden çok iyi anlıyor ve insanı zihnen trafiğe hazırlıyor. Öncesinde 2 ayrı hocadan birkaç ders almıştım ama trafiğe çıkamıyordum. Engin hocaysa çok basit ve anlaşılır şekilde öğretiyor, Ondan ders aldıktan sonra çok rahat ve güvenli bir şekilde her gün trafiğe çıkıyorum. Bu yüzden Engin Hoca’ya çok teşekkür ediyorum, onun gibi işini ciddiyet ve başarıyla yapan bir hocaya denk gelmeseydim şu anki gibi özgür bir şekilde istediğim yere gidemeyecek, belki de hiç araba kullanamayacaktım.

Fizik Öğretmeni Zehra Müge KUŞKA 
 

 

Betül A.

 

Merhaba Engin Hocam.

Size buradan şükranlarımı ve teşekkürümü iletmek istedim. Size ne kadar teşekkür etsem az, bana içtenlikle davranıp araba kullanmanın tüm inceliklerini öğrettiğiniz için size müteşekkirim.. Aslında bu işin ne kadar kolay olduğunu öğrettiniz ya, ne kadar dua etsem az size. Trafikte araba kullanmak çok korktuğum ve asla yapamam dediğim bir durumdu. Ama sayenizde kendi aracımı kullanıyorum. Tatile bile arabamla gittim. Hiç inmek istemiyorum. İhtiyaç duyan bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum sizi. sayenizde artık İstanbul trafiği korkumu yendim. Sizi herkese tavsiye ediyorum. Elinize sağlık. 
 

 

MERVE AYDIN

 

Merve Aydın

Engin Hocadan ders almadan evvel başka bir Hocada 15 saat ders aldım ve hala kendi aracıma geçebilmiş değildim. Eski Hocama sürekli kendi aracıma geçmek istediğimde daha vaktimin olduğunu söyledi. Ders saatleri uzadıkça anladım ki yanlış yoldayım ve oyalanıyorum. Eski hocamı bıraktım ve Engin Hocadan sadece 2 saat hem de kendi aracımda ders aldım. Kendime cesaretim geldi ve şuan işe hem de D100 karayolu üzerinden gidip gelebiliyorum.

Oyalandığınızı düşündüğünüz anda hemen o hocayı bırakın ve hedefe yönelik, size cesaret veren, hatalarınızı ve geliştirmeniz yerleri dile getiren, gerçekten bu işin teknik bilgisini de veren Engin Hocadan ders alın. Teşekkürler Hocam :) 
 

 

 

Esra Ü.

 

Esra Ü.

Ehliyetim olmasına rağmen yıllardır trafiğe çıkmamıştım. Engin Bey'e, internette araştırmalarım vasıtasıyla ulaştım. Sabırlı yaklaşımı ve teknik anlatımıyla kısa sürede trafikte güvenimin gelmesini sağladı. Kendisine sonsuz teşekkür ederim. 
 

 

Hülya B.

 

Yaklaşık 6 yıldır ehliyetim var fakat trafiğe aktif hiç çıkmamıştım bi iki denemem oldu ve küçük kazalarla sonuçlanınca kazalardan sonra uzun süre hiç cesaret toplayıp araca binmemiştim. Taki Engin hoca ile tanışana kadar bana çok tavsiye ettiler sabrını anlattılar arkadaşlarımın tavsiyesiyle hocamızla çalışmaya başladım ve sonrasında trafiğe çıkabilecek güveni sağladı özellikle herkesin park çok zor yapamazsın dediği park konusunu çok çok kısa sürede çözdük kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Tekrar teşekkürler Engin hocam. 
 

 

 

Esra B.

 

Engin hoca verdiği özel direksiyon dersi çok faydalı oldu. Yıllardır araç kullanma ve trafiğe çıkma korkusunu sayesinde yendim. İstanbul'da özel direksiyon dersi bulmak için ufaktan araştırma yapıyordum. Sonra Engin hoca ile tanıştık, daha ilk dersimde kendime güven geldi ve trafikte buluverdim kendimi çok şey var anlatacak ama bana kattığı şeyler için Engin hocaya çok teşekkür ederim..

Herkese tavsiyemdir.. Sonsuz teşekkürler... 
 

 

Ayşe N.

 

 Buradan herkese merhaba. Çok farklı hocalardan ders aldım. Bu konuda bayağı emek ve para harcadım araç kullanmayı öğrenmek için ama malesef başaramadım. Yeteneğim yok başaramıyorum öğrenemiyorum dedim. İnternette gezinirken Engin hoca hakkındaki yorumları okudum. Acaba 1 ders denesem mi dedim. İyi ki de denedim hocamı tanıdım şimdiye kadar aldığım derslerle hiç alakasi yok işin özünü öğretiyor, Engin hoca herşeyi tek tek sabırla kişinin seviyesine iniyor resmen. Hiç kullanamam diyen ben 6 ders sonra tek başıma bir aydan beri aracımı korktuğum her yerde kullanıyorum.

Buradan kendisine çok teşekkür ediyorum, Engin hocam dan Allah razı olsun. Saygılarımla 
 

 

 

Ceren T.

 

Merhaba arkadaşlar;

Yıllardır hayal kurduğum araba kullanmak ve korkusuzca Trafikte olabilmekti. Hep bir şekilde heyecanım, paniğim ve korkularım yüzünde uzak durduğum araç kullanma hayalime Engin Hoca sayesinde kavuştum. Hep ismini ve uzmanlığını duyduğum Engin hoca ile tanıştım ve kendimi trafikte özgürce araç kullanırken buldum. Her şeyden önce size verdiği güven, gösterdiği anlayış ve sabır doğrultusunda "Bu işi Engin Hoca ile bitirebilirim, doğru yerdeyim" hissini daha ilk dersten size veriyor. Bilgisi, teknikleri ve tecrübesiyle farkını açıkça ortaya koyuyor. Yaklaşık 16 saatlik bir eğitimden sonra tek başıma şehir dışına gidip geldim ve hiç sorunsuz İstanbul yollarında araç kullanabildim. Engin Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır her şey için minnettarım emeğinize sağlık. 
 

 

NAZLI K.

 

İşini gerçekten mükemmel yapan. hem işine saygısı, hem kendine hemde ders verdiği öğrenciye saygısı olan iyi bir eğitimci... Engin hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır.. Sayesinde trafiğe tek başına çıkabiliyorum ve kendimi güvende hissediyorum... Başarımın sırrı  Engin hoca dan ders almak,,

Sonsuz teşekkürler emekleriniz için.. 

Hoşcakalın 
 

 

 

BÜRGE KANAR

 

Engin Bey’e verdiği emekler, gösterdiği sabır için çok teşekkür ediyorum. Kendisi ile çalışmaya başladıktan sonra( hiç bilmeyen ve korkup panik olan biriydim) doğru tercih yaptığımı daha iyi anladım. Her konuda pratik ve içinizi rahatlatan yaklaşımı ile şu an İstanbul trafiğinde araç kullanabilir hale geldim. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Kendisine tekrar teşekkürlerimi iletiyorum..

BÜRGE KANAR , burgekanar@hotmail.com 
 

 

 

GÖKÇE ÇOŞKUN

 

2001 yılında ehliyetimi almama ragmen bu yıla kadar hayatımda ehliyet kursu ve sınavı hariç hiç araba kullanmamıştım. Şirketim, şirket arabasını zorunlu kılınca iş başa düştü ve direksiyon dersi için arayışıma başladım.

Kısa bir internet araştırması sonrasında özellikle de daha önce ders alanların teşekkür yazılarını gördükten sonra “Direksiyon Geliştirme Merkezi”nde karar kıldım ve 19 Haziran’da derslere Engin Hoca ile başladım.

Kendisiyle geçirdiğimiz dersler sonucunda şu an kendi arabamla işime gidip gelebiliyorum. Dersler esnasında öğretici ve insanı sakinleştiren tutumunu korurken derslerin sıkıcılıktan uzak eğlenceli bir şekilde geçmesini sağlaması nedeniyle kendisine ayrıca teşekkür ederim.

Gökçe

Coskun, Gokce <CoskunG@corning.com 
 

 

 

Yasemin Kul

 

Trafiğe çıkmadan önce bir eğitmen tarafından ders alınması gerektiğini düşünüyordum, bu sebeple internetten araştırmalarım sayesinde Engin hocaya ulastim iyiki de ulaşmisim, profesyonelliği, kendisine olan özgüveni, samimiyeti sayesinde ilk dersten insana güven veriyor.

İşini hakkıyla yapan gerçek bir eğitmen, onunla eğitime başlamama İnternet'ten yapılan yorumları okumam vesile olmuştu, ben de buradan direksiyon dersi almak isteyen herkese Engin hocayı tavsiye eder, bu vesile ile kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 
 

 

 

Aslı İli

 

4 yıldır ehliyet sahibi olmama rağmen sürücü koltuğuna oturduğum an panik olup eli ayağına dolaşan birisiydim :) Daha önce Engin hoca'dan ders alıp memnun kalan bir tanıdığım vasıtasıyla kendisi ile tanıştım ve ders almaya başladım. İlk derste bile yıllardır araba kullanıyormuşum gibi bir güven verdi ve bir kaç dersin sonunda kendi arabamı almaya karar verdim. Çok teşekkür ederim Engin hocam :)

Aslı İli 
 

 

 

Ayşe Yazar

 

Bende trafiğe çıkma korkusuyla yıllardan beri araba kullanamayan biriydim, ta ki direksiyon dersi almaya karar verip Engin hocayla tanışana kadar. Engin hocadan aldığım direksiyon dersleriyle artık arabamla rahat bir şekilde trafiğe çıkabiliyorum verdiği güven için kendisine çok teşekkür ediyorum. Çevremde ne kadar kişi varsa gidecekleri tek adres Engin hocadır.. 

Tekrar çok teşekkür ederim hocam 
 

 

 

Gözde Gündüç Gökalp

 

Yaklaşık on yıldır ehliyet sahibi olmama rağmen güvensizlikten kaynaklanan aktif sürücülüğü öteleyen biriydim. İstanbul gibi trafiği yoğun bir şehirde bu güvensizliğimi kırabileceğimi hiç düşünmüyordum. Engin hoca tavsiye edildikten sonra başarabileceğime dair bir umut oldu içimde. Her dersimizdeki güven veren sıcaklığı, donanımlı bilgisi ve cesaretlendirici konuşmaları sayesinde artık araba kullanabiliyorum.

Bana bu özgürlüğü sağladığı için kendisine sonsuz teşekkürler. 
 

 

Gökçe A.

 

Ehliyetim olmasına rağmen aktif araç kullanamadığımdan dolayı iş başvurularında sıkıntı çekiyordum. Bir şekilde bu sorunu orta yerden kaldırmam gerekli olduğunu anlamak geç olmadı... Hemen internet üzerinden yaptığım araştırmalarım sonuşç verdi ve  engin hocayı buldum ve iyki de bulmuşum diyorum. Araç kullanmak tan korken ben bu kadar zevkli hale geleceğini hiç düşünmemiştim... Şimdi Engin hoca sayeseinde iş görüşmelerine daha rahat gidiyorum artık aktif araç kullanabiliyorum diyorum...

Sürüş esnasında ki sakinliği vermiş olduğu anlaşılır ve basit tekniklerle aracı daha kolay kullanmak diye birşey varmış bunu öğrendim sayesinde.. İnanın kısa bir sürede kendimi tek başıma araç kullanacak hale geldim sosuz teşekkürler Engin hocam..

Sizi herkese tavsiye ediyorum ve edeceğim.. Çalışmalarınızda kolay gelsin diyorum.. 
 

 

 

Esra D.

 

Herkese merhaba bende engin hocadan ders alan biri olarak kendisinin bana vermiş olduğu park teknikleriyle en dar ve olmayacak yerlere bile park edebiliyorum özgüveni tavan yaptım sayeseinde...

Bana kendime güvenmem gerektiğini öğrettiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Çok zevkli keyifli bir eğitim oldu. Araç kullanabiliyordum fakat park edemiyordum. Sayenizde çok kolay bir hale geldi park etmek.

Engin hocam gerçekten bir numarasınız. Tekrar tekrar teşekkürler... 
 

 

 

Mehtap B.

 

Araç kullanma korkum yıllardır beni trafikten uzak tuttu... Çok önceleri ehliyet almıştım fakat korkularım hep öne geçmişti.. Bir gün dedim ki artık vakti geldi. İince ve uzun bir araştırma sonucunda direksiyon geliştirme merkezini  buldum, aradım ve beni engin hocaya yönlendirdiler. İşte o an hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim.. Bütün korkularımdan bu kadar çabuk ve hızlı bir şekilde kurtulacağım aklımın ucundan geçmezdi.

Samimiyeti vermiş olduğu öz güvenden dolayı ve her ne olursa olsun biz kadınların her şeyi yapabileceğini tekrar hatırlatan Engin hocama ne kadar teşekkür etsem azdır .. Daha çok şey yazmak gerekir ama anlatmakla olmaz.. Ders almaya karar verdiyseniz en iyi yer direksiyon geliştirme merkezi tabi ki de ENGİN hoca...

Çok teşekkürler hocam... 
 

 

 

Özlem Öcal

 

Ben ki yıllardır araba da sağ koltukta bile trafik korkusu yaşayan biri olarak Engin Hocayla 5 ders sonunda kendimi trafikte buldum. Başta cesareti, güveni, kontrolde olduğunu hissettirmeyerek kendime güven duymama katkısı, bir de ilk andan itibaren akan trafikte gidişim çok sıradan bir şeymiş gibi üstüne sohbet edecek kadar relax yaklaşımı ile inanılmaz kolay, fark etmeden şoför oldum. Teşekkür Ederim Engin Hocam.

Bana rağmen, hiç beklemediğim kadar çabuk bu sonuca ulaşmamızda; emeği, paylaştığı değerli bilgiler, anlayışı, sabrı, her daim güleryüzü için Engin Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum. 
 

 

 

Mürüvvet Çiğdem KARADENİZ

 

Engin Hocam

Benim gibi panik atak birine sabır gösterdiği, en önemlisi güvendiği için çok teşekkür ederim. Gözünüz kapalı kendisine teslim olun, usta sürücüsünüz artık. Çok teşekkür ederim :) Engin Hocam!!!. 
 

 

 

Sinem Hüküm

 

Sizden aldığım dersler sayesinde öncelikle en büyük düşmanım olan korkumu yendim. Şimdi kendimden daha emin bir şekilde direksiyona geçebiliyorum. Küçük ama çok önemli bilgiler, verdiğiniz tüyolar sayesinde trafiğe çıktığımda bocalama ma neden olan faktörleri ortadan kaldırmış oldunuz. Siz iyi bir eğitmensiniz☺️ İşinizdeki başarınızın yanı sıra da güler yüzünüz ve sevecenliğiniz le 2 saatlik sürecin daha rahat geçmesini sağlıyorsunuz.

Emekleriniz için teşekkürler 
 

 

 

Tuğce G.

 

Engin Hoca'm Merhaba,

Yıllar önce, bir arkadaşımın başına gelen ölümlü bir kazadan etkilenip, araba kullanmayı bıraktıktan sonra tekrar kullanmam gerekti. Yaptığımız derslerle, trafiğin ve aracın matematiği olduğunu, kendine ait kuralları içinde paniği ve korkuyu yenmemi sağlamam, kontrollü bir şekilde şu an trafiğe dahil olmam sizin sayenizdedir.

Emekleriniz, esprili dersleriniz, sakin ve güven veren yapınızla bunun da üstesinden gelmeyi sağladığınız ve destek olduğunuz için teşekkür ederim.

Tugce 
 

 

 

Yaprak Bayraktar

 

Yıllardır ehliyeti olan ama çeşitli korkular sebebiyle direksiyona hiç oturmamış biri olarak şu an Engin hoca sayesinde çok rahatlıkla trafiğe çıkıyorum,korkmuyorum ve korkulu rüya olan parkı gayet iyi hallediyorum

Çok teşekkür ederim sabrınıza,emeğinize🙏

Sevgiler 
 

 

 

Tuba Tarakçı(sinerji)

 

Merhaba,

Ehliyetimi 4 yıl önce aldım fakat panik halimden dolayı bir türlü trafiğe çıkamadım. Cesaretimi toplayıp araştırmalarım sonucu çok şanslıyım ki Engin Hocayı buldum Kendisi hem tecrübesi ile hem de psikolojik olarak duruma hazırlıyor olmasından ötürü bu konuda çok başarılı. Direksiyon dersi almak istiyorsanız hiç düşünmeden Engin Hocayla randevu ayarlayın:)

Teşekkürler 
 

 

Fatih Güneş

 

Meraba Arkadaşlar

Ben Fatih Güneş bende Engin hocayla direksiyon dersiyle tanıştım 4 yıl olmuştu sürücü belgesini alalı ama araç kullanamamıştım iş okul yoğunluğundan direksiyon dersi almaya karar verdim Bu iş biraz zeka ve beceri işi ama Engin hocanın da tek kelimeyle "muhteşem" olduğunu söylemem gerekir 3 ders aldım sadece birisi çok verimli geçmedi benden kaynaklı ( uykumu alamamıştım 😉😄) şu anda araç kullanabilirim her yerde.

Bana göre bu işin gerçek uzmanı her açıdan Engin Hoca fazla söze gerek yok... 
 

 

Derya Yücedağ

 

Merhaba,

Direksiyon eğitimi hem teknik hem de yaklaşım olarak çok olumluydu. Kısa sürede trafiğe çıkmamı sağladı.

Her şey için teşekkür ederim.

Derya Yücedağ 
 

 

Tuğçe Gedik

 

Bir gün bende daha önce direksiyonu hiç tutmamış biri olarak üstelik bu İstanbul trafiğinde sürücü koltuğuna oturabilir miyim diye, hayallerini kurmaktan ileriye gidememiş biri olarak Engin Hocaya yapılan methiyeler üzerine kendisine ulaştım.. Ve kendimi ilk günden sahil trafiğinin içerisinde buluverdim. Trafiğin içinde iyi bir sürücü olmanın öğretimi içerisinde verdiği profesyonellik ve göstermiş olduğu sabrı ve emekleri için kendisine teşekkür ediyorum.

Derslerimizde sahil, E5, dar sokaklar dahil olmak üzere karış karış İstanbul'u dolaşarak her türlü yollara karşı sürücü olmanın öz güvenini yaşamış olduğumu düşünüyorum... Kısa bir süre içerisinde Engin beyin göstermiş olduğu ilgi, sabır, özveri ve profesyonelliği sayesinde nihayet bende o hayalini kurduğum direksiyon koltuğundayım.

Kendisine Teşekkürlerimi sunuyor sürücü adayları için tek ve doğru adresin adı bence ENGİN YULA... 
 

 

Zehra Kök

 

Sürüş eğitimi deyince artık Engin hocadan başkasını tanımam. Benim gibi panik daha direksiyon bile tutamayan hakimiyeti zayıf birini bile tek derste bu kadar düzeltiyse gerisini düşünemiyorum bile... Bu ana kadar kaç tane hocadan kaç ders aldım sayısını bilemiyorum ama hepsini toplasam Engin hocamın bir dakikasındaki verimi alamadım...

Tekrar teşekkür ediyorum size Engin hocam... 
 

 

Ela Tuncer

 

Engin Hoca ile yollarımız ben direksiyon dersi almaya karar verdiğimde tamamen bir tesadüf eseri kesişti. Kendisine google vasıtası ile ulaşmıştım. İlk telefon görüşmemizde bana "Biz sürücü kursu değiliz, biz direksiyon geliştirme merkeziyiz. Arada büyük fark var." dediğinde, kurduğu cümlenin önemini ve anlamını açıkçası kavrayamamıştım. Ta ki, derslerimiz başlayana kadar... Önemle belirtmek isterim ki, derse ilk başladığımda ehliyeti olan ancak direksiyon tecrübesi olmayan hatta İstanbul trafiğinden ürken bir insandım. Engin Hoca ile geçirdiğimiz dersler neticesinde çok kısa bir sürede, tek başıma, kendi arabam ile İstanbul trafiğine çıkabilecek duruma geldim. Trafik güvenliği esas olmak üzere, kişinin araca olan hakimiyeti, araba kullanırken insanin dikkatini dağıtan trafikte var olan diğer faktörlere birlikte akan trafiğe uyma becerisi bunlarla birlikte kişinin trafikteki öz güvenli duruşu başta olmak en temel kavramlar Engin Hoca sayesinde yerleşti. Sadece araba ile pratik yapmanın ötesinde, açıp hiç bir kitapta kolay kolay bulamayacağınız yol gösteren ve altın niteliğinde olan hocanın sözleri emin olun aklınızdan çıkmıyor ve her araca bindiğinizde kişinin "Anayasa"sı gibi oluyor.

Sevgili hocam, sizin bana verdikleriniz ders olarak geçirilen saatlerin ötesinde hayat boyu benim "Can Güvenliğimi" sağlayacak ve bana yol gösterecek olan, kolay kolay hiç kimseden öğrenemeyeceğim damıtılmış bilgilerdir. Hepsi de çok değerlidir. Bugün İstanbul trafiğine aracımla tek başıma öz güvenli bir şekilde çıkıyorsam bunların hepsi sizin sayenizde.

Tek dileğim benim gibi yolun başında olup, direksiyon dersi almak isteyen insanların sizin gibi başarılı ve doğru bir hoca ile karşılaşması ve bunun akabinde trafiğe çıkmasıdır. Çünkü bu sadece aracı kullanan kişinin değil hepimizin can güvenliği demektir. Doğru insanla karşılaştığım için kendimi bu anlamda çok şanslı görüyorum. Engin Hocanın verdiği emeğe, işini gerçekten disiplinle ve özveriyle yapışına ve trafik güvenliği adına bana kattığı her şeye buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Saygılarımla,

Av. Elanur Tuncer 
 

 

Dilek Suna

 

Engin bey merhaba, ben ayın 20 sinden itibaren Aysun hocadan direksiyon dersi aldım ve pazar günü bitirdik,ben Aysun hoca hakkında memnuniyetimi belirtmek istedim gerçekten ben bu kadar kisa sürede trafiğe çıkacağımı düşünmemiştim fakat çok keyifli ve verimli eğitim geçirdim, çok memnun kaldim ayrıca sıcak, sempatik insani rahatlatiyor. Çok dogru bir hoca tercihi.

Teşekkürler İyi günler 
 

 

 

Zeynep Çağatay

 

Tam 3 farklı hocadan ders alıp hala kullanamazken, son çare olarak Engin Hoca ile çalışmaya başladım ve şu an paralel park dahil 1 senedir araç kullanıyorum sayesinde. Eğer trafikte panikseniz, avuç içleriniz terliyor ve dizleriniz tutmuyorsa stresten; kesinlikle Engin Hoca’dan ders almanızı tavsiye ederim.


 
 

 

Sevil ORUÇ

 

Yaklaşık 10 yıl önce ehliyetimi aldım ama İstanbul trafiğinden korkup bir türlü kullanamadım. Ama hayattaki en büyük isteklerimden biri araba kullanmaktı. Eşimle bir kaç kere trafiğe çıkmama rağmen kendimi bir türlü yeterli hissedemedim. Bu iş böyle olmayacak dedik ve eşim Engin hocayı buldu. İyi ki de bulmuş. Ben yaşlı sinirli bir hoca beklerken gayet kibar, zarif bir beyefendi geldi.Ben daha ilk gün korkmuyorum artık diyebildim. İkinci gün yalnız trafiğe çıkarım dedim. Çünkü Engin hoca farkı. Eğer bayansaniz İstanbul trafiği sizin için çok karmaşık geliyorsa Engin hocayı arayın. O kafanızdaki bütün ön yargılarınızı değiştirip sizi iyi bir sürücü olarak hazırlayacaktır. Hocam her şey için sonsuz teşekkürler.Söylediğiniz her şey aklımda.Trafikte sizi bol bol anacağım. "Hocam ne kadar haklıymış " diyeceğim buna eminim.

İyi ki sizi tanıma fırsatı bulmuşuz. Sağolun varolun.

Selamlar saygılar...

Sevil ORUÇ 
 

 

Duygu Sönmez

 

Merhaba, Engin hocam benim mucizem oldu diyebilirim.Abartmıyorum.Tam tamına 10 yıllık ehliyet sahibiyken ve sadece kimlik yerine kullanırken hiç trafiğe çıkamıyorken mucizem oldu. Eşimle çalıştım olmadı her seferinde tartışıyorduk.En sonunda araştırdım ve internet de gördüğüm yorumlar üzerine kendisine ulaştım.İşte o zaman benim için dönüm noktası oldu.Efendiliği,nazik tavırları,öğretme kabiliyeti,ikna ediciliği,uzmanlık tecrübesi ve yanınızda hoca olduğunu unutturan arkadaşça yaklaşımı ile kendisi benim gözümde alanında tektir.Kime tavsiye ettiysem hep bu görüşlerimi onayladilar ve hatta daha bile fazlası dediler.

Ben ki kontağı çevirirsem sanki otomobil fırlayacakmış sanıp gözümde bir canavara çevirmişken Engin hocam bana otomobilin benden korkması gerektiğini ve profesyonel sürücünün ben olduğumu öğretti.Hem de daha çalışmaya basladigimiz ilk gün ! Kendimi bir an da Çevreyolu'na çıkmış buldum.Şahane bir eğitmen kesinlikle tanimalisiniz.

Hakkını ödeyemem. Sağolsun varolsun. 
 

 

Nihal Narman

 

Merhabalar ;

Ehliyetimi 2 sene önce almıştım ve bu sure içerisinde hiç araç kullanmadım. Çok hevesli olmama rağmen aracın şoför koltuğuna geçtiğimde hep tedirgin, panik, korku,telaş vardi. İstanbul trafiğinin yoğunluğunda bunların üzerine tuz biber oldu. Takiiiiii Engin hocayla tanışana kadar...! Bir hocayla bu kadar surede bu korkularımı yenebileceğim aklıma gelmezdi .. Şimdi en çok korktuğum minibüs yolu, E-5 , dar sokaklar araba kullanmaktan en keyif aldığım yerler haline geldi. Hakimiyetimi, güvenimi ve en önemlisi özgürlüğümü kazandım. Korkularınız varsa ve en önemlisi de BİLİNÇLİ bir sürücü olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Engin Hoca anlatılmaz yasanır . :) Yaşamanız ve farkı görmeniz dileğiyle ..✔️ Nihal Narman 
 

 

 

Hale Özge Baş

 

Buradan herkese merhaba demek istiyorum...

Çok önceleri ehliyetimi almıştım fakat araç kullanmak gibi bir isteğim ve fırsatım olmadı . Bir şeyi öğrenmek için illaki başımıza gelmesi gerekiyormuş bunu da bir kez daha öğrenmiş oldum... Birde bu kadar şeyin üstüne trafiğe çıkma korkum oluştu... Ve ben korkularımı yenmek için bir kaç kez denemelerde bulundum ve bununla ilgili birkaç farklı yerden ders de aldım ama hiçbiri ne korkumu yenmem de ne de öğrenmeme katkı sağlamadı. Taki Engin hocayı tanıyana ve de ondan ders almaya başlayıncaya kadar. Hocam benim korkumu yenmek le kalmadı kafamda ki bütün soruların cevaplarını ben sormadan cevapladı. Bu kadar faydalı ve hayatım boyunca unutmayacağım bilgileri tek tek bana anlattı ...

Buradan hocama göstermiş olduğu sabır, anlayış, güler yüzü, ve sonsuz öğretme isteği için çok teşekkür ediyorum. İyi ki Engin hoca gibi, bu işin duayen bir isimden ders almışım diyorum .. Tekrar çok teşekkürler hocam...

Hoşçakalın... 
 

 

ŞULE AKTAŞ

 

Merhaba...

Ben ehliyetimi 3 yıl önce aldım ve bir türlü trafiğe çıkma korkumu yenemiyordum.. Daha evvel özel derste aldım ama pek faydasını göremedim..Bir çok konuda eksiklerim vardı ta ki engin hocayı tanıyana kadar.Engin hoca ile yaklaşık 6 7 ders yaptık ve o kadar iyi bir eğitmen ki sizin dilinizden anlıyor bir şey sormanıza gerek kalmadan eksiginizi farkedip doğru olan bilgileri aktarıyor.Kendisine teşekkürü borç bilirim.İyiki tanımışım sizi engin hocam..

Tesadüfen bulan ve içinde tereddütü olan herkese engin hoca ile bir ders öneriyorum sonrası zaten geliyor:)) Hoşçakalın. 
 

 

Zuhal Aşgaroğlu

 

Engin hocadan ders alan biri olarak gerek kendine olan güveni yaptığı işine saygısı gerekse öğrencilerine olan öğretme arzusu gerçekten takdir edilmeye değer. Güvenle öğrenmek ve başarmak için tek tercih hocamız olmalı. Sevgi ve saygılarımla... 
 

 

Aslı Esmen

 

Öncelikle merhaba,

Yıllardır aracımız olmasına rağmen bir türlü cesaret edip araç kullanma korkumu yenememiştim...Ve bu benim için büyük bi eksiklikti. Çocuklar büyümekte ve benim daha çok araba kullanmaya olan ihtiyacım artmaktaydı. yolumuz engin hocayla kesişene kadar türlü sıkıntılar çektim... Sayesinde bağımsız özgür bir şekilde araç kullanmanın keyfini çıkarıyorum. Öz güvenimi, cesaretimi toplamamda ve artırmamda çok büyük emeği olan Engin hocaya buradan çok teşekkür ediyorum...

Bu konunun kesinlikle tek uzmanı ve tek hocasıdır... SAYGILAR HOCAM 
 

 

Elif YILMAZ

 

Engin Hocayı şans eseri buldum ve iyi kide bulmuşum. Ufak bir kazadan sonra güvenim kırıldı, bu korkumu Engin Hoca ile aştım... Şuan aktif olarak araba kullanıyorum. Kendisine çok minnettarım.

Her şey için çok teşekkür ederim... 
 

 

Gülbahar Aksu

 

Engin hocadan 2015 yazında direksiyon dersi aldım.2003 de ehliyetimi almıştım direksiyon tecrübem hiç yoktu.Biraz panik ve cesaretsiz biri olmama rağmen hocam öz güven verdi.Kendisi sadece teknik anlamda ders vermiyor sizi psikolojik olarak ta trafiğe hazırlıyor. Özelikle bayan sürücü adaylarına hocayı tavsiye ederim ,sonsuz güvenebilirsiniz.

Av.Gülbahar Aksu 
 

 

Serap Eyügün

 

2 saatlik dersle trafik korkumu alan ve 2 yıldır sürekli trafikte olmama sebep olan Engin hocama çokkk teşekkür ederim. İyi ki sizi tanıdım ve korkusu olan kusursuzca öğrenmek isteyen bütün çevreme Engin hocamı tavsiye ediyorum.

Tekrar tekrar teşekkür ederim minnettarım Engin hocam... 
 

 

Nihan Arapoğlu

 

Engin hocadan aldığım direksiyon dersinden çok memnun kaldım. Yıllardır trafiğe çıkma korkularım vardı. İçime yerleştirilmiş olan İstanbul trafiğinin zorluğu ve sürekli kaza yaparmıyım korkularını kendisi ile trafiğe çıktıktan sonra aştım. Özellikle dar dönemeçli yollarda kullandırarak trafikte sizin daha iyi bir sürücü olmanızı sağlıyor ve gercekten düzgün kullanmanız için emek veriyor.

Kendisine çok teşekkür ediyorum.

NİHAN ARAPOĞLU IŞIK ÜNİ. AKADEMİSYEN 
 

 

Yelda Buğur

 

Ehliyetimi 97 yılında aldım.Uzun bir aradan sonra direksiyon eğitimi için hoca aramaya başladım.Çok şanslıydım Engin hoca karşıma çıktı.O kadar cesaretsiz olmama rağmen ilk ders trafiğe çıkardı.Artık yollardayım :)

Benim gibi cesaret edemeyen arkadaşlar varsa ısrarla Engin hoca diyorum.

O bir marka..

Teşekkürler hocam. 
 

 

Elif T.

 

Ehliyetimi 1992 yılında almama rağmen bir türlü cesaret edip araba kullanamayan birisiydim. O kadar cesaretsizdim ki caymamak için, ilk önce arabayı alıp sonra iyi bir direksiyon dersi verecek hoca aramaya başladım. Bir hemşire arkadaşım vasıtasıyla Engin Hocaya ulaştım. İyi ki Engin Hocayla yollarımız kesişti. İşini büyük bir profesyonellik ve ciddiyetle yapan, müthiş bir insan. İlk derste korkularım yok oldu ve bir sonraki dersi bekler oldum. En önemlisi park etme ve E5 de araba kullanma fobim yok oldu. Artık rahatlıkla her yerde araba kullanıyor uzun yola bile çıkabiliyorum.

İyi bir sürücü olmak istiyorsanız kesinlikle Engin Hoca doğru kişi. Herkese tavsiye ediyorum...

Dr.Elif TÜMER 
 

 

Burcu C.

 

Engin Hoca anlatılmaz yaşanır! Bu saate kadar duyduğunuz veya başaramadığınız kursları unutun! Kaliteli ve doğru eğitim için Engin hoca şiddetle tavsiye edilir! Bu kurs gerçekten altını çizerek söylemek istiyorum uzmanından alınmalı ve işte aradığınız uzman burada.

Yıllardan beri öğretecek birini iyi ki bulamamışım yoksa Engin Hoca ile tanışamayacaktım. İlk andan itibaren gayet sabırlı, işini severek yapan, canı gönülden anlatan ve en önemlisi teorisini açıklayan ve tabi dersin yanında her türlü muhabbeti yaptığınız gerçekten bir arkadaş rahatlığında geçirdiğimiz dersler için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

İletişim becerisi, güler yüzlülüğü kursun bir diğer kaliteli yanıdır. Kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim bir kurs oldu. Engin Hocam sayesinde şimdi artık her gün trafiğe çıkıyorum. Anlattıkları o kadar güzel aklıma oturmuş ki her gün trafikte benimle.

Her şey için teşekkürler Engin hoca… 
 

 

Ayşe Mutlu

 

"Ehliyetimi 2004' de aldım, daha sonra hiç araç kullanmadığımdan, araba kullanmayı unutmuştum. Yoğun çalıştığım için öğrenmek için pek zamanım yoktu. Engin Hoca ile iş çıkışlarımda aldığım dersler sonucu şimdi aracımı öz güvenli bir şekilde kullanabiliyorum. Araç kullanmaya kısa bir sürede başlamış oldum.Güvenebileceğiniz bir eğitimci arıyorsanız Engin Hocayı arayabilirsiniz. Size uygun saatlerde ders ayarlayacaktır."


 
 

 

 

Seda Nur Yeniçeri

 

Merhabalar,

İstanbul'un bu korkunç trafiği ve park etme sıkıntısında bu işi yapamayacağımı düşünmekten bir türlü direksiyon koltuğuna oturamayan biri olarak Engin hocanın methini duymak bile bana cesaret verdi.

Sizden önce düşünen, siz demeden çözüm üreten , cesaret veren ve en önemlisi yalnız kaldığınızda en çok işe yarayan sihirli teknikleriyle bu camiada karşılaşabileceğiniz en iyi hocadır. O kadar kısa sürede araba kullanmaya başladım ki kendim bile inanamıyorum..

Çok teşekkür ederim her şey için.. Herkese de kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sevgiler.. 
 

 

Bahar G.

 

Uzun zamandır araştırıyordum ve çeşitli yerlerle de görüştüm ve buradaki yorumları okuyunca doğru adresin burası olduğuna karar verdim. İyi ki de Engin hocadan ders almışım diyorum . Kendisi gerçekten bilgili ve bilgiyi karşıya nasıl aktaracağını bilen ve konuya hakim bir hoca. Ben ki yıllardır sürücü koltuğuna oturmamış biri olarak benim gibi korkuları olan bir kişiyi bile trafiğe çıkaran engin hocaya çok teşekkür ediyorum. Sayesin de aracımla istediğim her yere gidip gelebiliyorum ... Dediğiniz kadar varmışsınız hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır..

Çok sağol Engin hocam... 
 

 

Sezin B.

 

Merhaba hocam bir iki satır yazmadan duramadım .İyi ki Engin hocadan ders almışım diyorum. Uzun zamandan beri araç kullanma isteğim vardı ancak bir türlü fırsat bulup zaman ayıramıyordum ve etrafımda bana bunu öğretebilecek kimsem de yoktu. Derken araştırmalarım sonunda kurumsal kimliğe sahip direksiyon geliştirme merkezini buldum. Ve gün geldi Engin hoca ile derslere başladık .İlk zamanlar çok korkum ve heyecanım vardı Engin hocanın sakin tavırları dersi çok iyi işleyişi bana araba kullanmayı sevdirmesi ,le kısa zamanda kendimi İstanbul'un yolların da buldum ve çevremde ki bütün insanlara şiddetle kendisini tavsiye ediyorum...

Her şey için çok ama çok teşekkür ederim Engin hocam... Buradan herkese tavsiyemdir... 
 

 

Funda KARATAŞ

 

İnternetten araştırmalarım sonucunda ikna olup aradığımda karşıma gerçekten bu işi yapabileceğimi anlatan Engin Hoca ile tanıştım ve ders almaya karar verdim. Daha ilk konuşmanızda sesindeki güveni hissedebiliyorsunuz. Gerçekten faydalı bir eğitim oldu korkularım yendim. Resmen arındım, diyebilirim heyecan korku ve panikten eser kalmadı. kendisinden aldığım dersler sayesinde ne kadar dikkatli bir sürücü olunur onu öğrendim ve şu an kendi işime gidip geliyorum ... bana gösterdiği sabırlı davranışları kazandırdığı öz güven için çok teşekkür ederim engin hocam.. Sayenizde ben de trafikteyim artık... Çok ama çok teşekkürler ENGİN HOCAM !!!


 
 

 

Merve A.

 

Engin hoca ile önce kendi arabasinda sonra benim arabamda çalıştık. Kendisi 11 yıldır bu işi yapıyormuş ki bana bile korkumu yendir di ya inanmıyorum. Düşünün ki ben sağ koltukta dahi korkudan ödü patlayan bir kadındım, artık şoför mahalindeyim.

Engin hoca sabırlı ve işinde cok başarılı. Aklınızdan geçenleri dahi tahmin edebilecek kadar empatisi var. Hazır olduğum an bir ders dahi fazladan yapma gereği görmeyecek kadarda dürüst. Ben acemiliğin verdiği gazla bir sure daha kendisiyle çalışmaya ısrar etsem de bana inancını hissettirdi. Su anda araba kullanıyorum hatta hala bazen inanmiyorum:))

Engin hocayı herkes tavsiye ederim!!! 
 

 

 

Ebru Y.

 

Arkadaşlar,

Engin Bey'i aradım ve yaklaşık bir ay hafta sonları çalıştık, 10'dan fazla ders almışımdır kesin. Sonrasında bir pazar erken saatlerde eşimi alıp trafiğe çıkmaya cesaret ettim ve 2 saat gezdim.

Ondan sonrası gerçekten kolay oldu, artık rahat rahat işime gidip geliyorum (yaklaşık 2 haftadır), eşim de yanımda oturuyor, ama daha çok park etmeme yardımcı oluyor, onun dışında çok karışması gerekmiyor.

Sonuç olarak ben yaptıysam herkes yapar diye düşünüyorum, çünkü hem korkuyordum, hem de yapacağıma inanmıyordum. Çalışın arkadaşlar, ümidinizi kesmeyin, rahat olun. Engin Hoca'yı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, onun yanında zaten güvende hissedeceksiniz. Bir süre sonra kendinize güvenmeye başlıyorsunuz.

Sevgiler... 
 

 

Merthan D:

 

Engin Hocam sizden ders aldığım için çok şanslıyım. Almış olduğum eğitim sayesinde trafiğe çıkma korkum azaldı ve kendime olan güvenim arttı. Sayenizde trafiğe ve arabalara bakış açım değişti. Kendimi bütün araçları kullanabilecek halde görüyorum verdiğiniz öz güven sayesinde. Gerçekten kilit bilgiler verdiniz ve bunların çok faydalı olduğunu gördüm. Artık İstanbul trafiğinden korkmuyorum ve kendi aracımla güvenli bir şekilde aracımı kullanıyorum, bunlar sizin sayenizde oldu. Samimi oluşunuz araba kullanmayı sevdirmeniz, gösterdiğiniz sabrınız için çok teşekkür ederim. Sizi her tanıdığıma tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar hocam...


 
 

 

Sevil Y.

 

(11.01.2016)

Engin hocaya soğukkanlı tavırları, sonsuz sabrı ve gösterdiği çabadan dolayı teşekkür ederim. Bu tarz bir eğitim olacağını inanın düşünmemiştim herkes keşke işini böyle profesyonelce yapsalar. engin hoca sayesinde bende artık İstanbul trafiğin deyim kendisine başarılar diliyorum ve herkese tavsiye ederim. 
 

 

Mustafa U.

 

(14.01.2016)

Ehliyetimi uzun zaman önce almıştım, askerlik, iş arayışı derken hiç araç kullanma tecrübem olmamıştı. Engin hocadan önce birkaç ders almıştım ve umutlarım azalmıştı ta ki Engin hocayla tanışana kadar. Sayesinde trafiğe çıkabiliyorum ve işimle ilgili bir sıkıntı çekmiyorum sağolsun engin hoca hem araba kullanmayı sevdirdiği ve İstanbul trafiğinden korkmamamı sağladığı için... 
 

 

Esra B.

 

(10.01.2016)
Çok kıymetli hocam bana gösterdiğiniz sabır, hoşgörünüz ve sonsuz anlayışınızla size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayenizde acemiliğimi, profesyonelliğe çevirdim artık istanbul trafiği benden korksun. Sağol  engin hoca sizi herkeze tavsiye ediyorum.


 
 

 

Gökçe G.

 

Teşekkür

Engin Yula'ya eksiklerimi doğru tespit ederek kapattığı, becerilerimi göstererek bana İstanbul trafiğine çıkacak öz güveni verdiği için teşekkür ediyorum. Kazaların büyük bölümü trafikte karşımıza çıkabilecek sorunlara çözüm üretebilecek kapasitede olduğumuzu bilmemekten ve bu yüzden paniklemekten kaynaklanıyor. Trafiğe çıkmadan evvel, bu konuda yetkin bir kişinin kapasiteme ilişkin gerçekçi bir tablo sunması, bana çok zaman kazandırdı ve gereksiz yere strese girmeme mani oldu. Herkese tavsiye ederim.

gokcheee@yahoo.com 
 

 

Meltem G.

 

(08.01.2016)
Direksiyon geliştirme merkezini gerçekten kutluyorum. direksiyon derslerinden sonra korkusuzca trafiğe çıkabilmek çekinmeden araç başına geçmek hayal gibiydi engin hoca sayesinde bu korkulardan kurtulmuş oldum. Kendisine buradan çok teşekkür ederim. 
TEŞEKKÜRLER ENGİN HOCA


 
 

 

Öznur Ç.

 

(06.01.2016)

Engin Hoca, enerjisi, öz güveniyle, motive edici tavırlarıyla trafiğe kolayca çıkmamı sağladı.Güler yüzlü oluşu, anlatım tarzı ile direksiyon derslerinin tadına varıyorsunuz. Kısaca bu kadar kısa zamanda trafiğe çıktıysam bu direksiyon geliştirme merkezi hocalarından engin hoca sayesinde olmuştur. Direksiyona her oturuşumda anlattıkları aklımda ve aynen uyguluyorum. Sağol engin hoca... 
 

 

 

Fulden K:

 

Engin hocadan eğitim almadan önce korkularım vardı. Acaba kullanabilir miyim diye çok düşünüyordum. Ama Engin hocanın özverimli çalışmaları bana göstermiş olduğu sonsuz sabrı sayesinde korkularımdan arındım. Kendimi aştım diyebilirim.

Araç kullanmayı çok seviyorum sayesinde ve bütün bayan sürücü adaylarına tavsiye ederim. 
 

 

 

Hatice B:

 

Ehliyetim çok eski olmasına rağmen araç kullanamıyorum ve yeni bir araç aldım kendime derken araştırmalarım sonucunda Engin hocayla tanışmamız sayesinde kendimi trafikte buldum ve çok şükür kendi aracımı kullanacak düzeye geldim Engin hocaya katkılarından dolayı çok teşekkürler.


 
 

 

 

Melek:

 

Araç kullanmakla ilgili hiç bir şey bilmememe rağmen bir çok teknik bilgi ve pratik yöntemler öğrendim kendisinden. Araç yokuşlarda nasıl kaldırılır. Araç nasıl park edilir sağol sun Engin hocamdan hepsini öğrendim iyi ki Engin hoca dan eğitim almışım diyorum. Trafikte araç kullanırken kendime güven gelmesini sağladı ve onun sayesinde daha hızlı karar vererek kendimi güvende hissediyorum. Engin Abiyle dersler çok eğlenceli ve neşeliydi. 
 

 

 

Yeşim N:

 

Ben ve arkadaşım Direksiyon geliştirme merkezinden direksiyon eğitimi aldık dersler çok güzel ve eğlenceli idi. Engin hoca göstermiş olduğu sabır ve anlayışından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Şimdi ikimizde trafikteyiz kendisine çok teşekkür ediyoruz. Sağol Engin hoca.


 
 

 

 

Bankacı Sibel

 

Engin hoca'dan sadece 4 saat ders aldım ve artık trafiğe çıkabiliyorum gerçekten benim trafiğe çıkma cesaretim oldu kendisine çok teşekkür ediyorum. 2 kez bayan hocadan ders aldım hiçbir faydasını görmedim en ücra yer neresi ise beni orda oyalıyorlardı. Engin hocamla TEM-ara sokaklar trafikli yollar vs...dolaştık şimdi trafiğe çıkıyorum cesaretimi ortaya çıkardığı için çok teşekkür ediyorum 
 

 

 

Meltem Sarandal

 

Engin Hocam matematikten hiç anlamayan birine bile araba kullanmanın matematiğini öğrettiniz. Ehliyet aldıktan 15 yıl sonra nihayet sayenizde trafiğe çıkabiliyorum. Eğitimler süresince gösterdiğiniz anlayış sabır ve hoşgörünüz için Çok teşekkürler 
 

 

 

Dilek Bağcı

 

Merhaba adım Dilek Bağcı 12 yıldır ehliyetimi kimlik olarak kullandım, lakin adı gibi kendi de ENGİN olan öğretmenim Engin Yula’ya çok teşekkür ediyorum. Rahat , tetikte ve güvenli sürüş eğitimimdeki ciddiyetinde kısa sürede kendimi trafikte buldum. Bana gösterdiğiniz sabır için ayrıca minnettarım çok teşekkür ederim ENGİN Öğretmenim(05383094747) 
 

 

 

Ali Öğretmen (Beylikdüzü)

 

2001 yılında ehliyetimi almamın ardında geçen 10 yılda ancak 10 saat araba kullanmışlığım vardı ve araba kullanamamak benim için ciddi bir eksiklikti. Eş dost arkadaşla değilde bu işi uzmanında öğrenmek niyetiyle internette araştırmaya yapmaya başladım. Bu site - Direksiyon Geliştirme Merkezi- ve yapılan yorumlar bana güven verdi. Ardında Engin Yula Hocam ile eğitimlerimize başladık.

Kursu başlangıcında, sakin biryerlerde dönüp dururuz heralde düşüncesiyle neler yapacağımızı merak ederken daha ilk günden E-5 trafiği ile tanıştık :)

Beylikdüzü'nden başlayan yolculuklarımızda Küçükçekmece Florya Avcılar Ambarlı Büyükçekmece Hadımköy Gürpınar E5 in sabah trafiği... Bu çevrede gitmediğimiz yer kalmadı. Kavşaklar kasisler virajlar defalarca çalıştık ve sadece 3 günde ciddi bir ilerleme oldu.. Birkaç ders sonrasını düşünemiyorum bile ;)

Emeğinize sağlık Engin Hocam.

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim